Сортувати:
Показати
Фільтр товарів
Price
Categories
73
74
75
Manufacturers
16
11
14
13
44
18
15
40
24
12
Категорії
Решітка для грилю купити

Решітка для грилю

Чавунна Решітка для грилюРешітка для гриля, напевно, найважливіша частина в будь-якому грилі. Саме в ній криється секрет приготування будь-якої страви.  Решітки, як аксесуар для гриля можна розділити на основні і додаткові. Основні решітки йдуть в комплекті. Чавун або нержавіюча сталь залежить від виробника. Але завжди можна замовити додаткову. У більшості випадків в комплекті з грилем йдуть решітки з нержавіючої сталі, але краще уточнити інформацію у менеджера. Принципові відмінності решіток для гриля з чавуну і нержавіючої сталі полягають в коефіцієнті передачі тепла. Чавунні решітки для гриля передають тепло краще, тому ідеально підходять для приготування стейків, бургегов, картоплі. Решітка ж з нержавіючої сталі гірше передає тепло, тому ідеально підходять для довгограючих страв або при приготуванні в нізкотепературних режимах. Сюди можна віднести рибу, овочі. Для підбору другої основної решітки, просто необхідно знати модель гриля і розміри самої решітки.

Додаткові решітки, призначені для більш конкретних завдань, наприклад, сітки решітки для риби, тримають блюдо трохи вище основної поверхні, що дозволяє рибі не пригоріти і не пристати. Додаткові сітки для овочів дозволяють готувати одночасно м'ясо і овочі, тому як температури приготування цих страв різні, то піднесення над основною поверхнею на грилі, дозволяє компенсувати температурну різницю. До додаткових решіток для гриля можна віднести стійки для ребер, перфоровані підставки для овочів. 

Як бачимо, асортимент решіток дуже великий, і багато з них вузькопрофільні. Тому дуже важливо визначиться з меню, і тільки після цього вибирати потрібний аксесуар.

Решітка для грилю купити

Фільтр
Сортувати:
Показати
Показано з 1 по 24 із 74 (4 сторінок)