Сортувати:
Показати
Фільтр товарів
Price
Manufacturers
11
14
31
45
13
44
15
40
24
12
Категорії
 
Друзі, ми продовжуємо працювати! А також підтримувати наші Збройні Сили! Все буде Україна!
Гриль планча

Грилі планча придбатиГрилі планча не так давно з'явилися в нашій країні, але вже встигли полюбитися багатьом ентузіастам гріллінга. Розберемося, що ж це таке? Гриль планча, не зовсім підходяща назва,  планча - це скоріше спосіб приготування, де замість решітки або шампурів використовується плита з антипригарним покриттям або без. Плита для гриля планча може бути трьох видів: плоска, хвиляста або комбінована. Залежить від блюд, що готуються. Наприклад, сосиски краще готувати на хвилястій поверхні, а яєчню на плоскій і так далі. Плити планча можуть бути виготовлені зі сталі або чавуну, при цьому коефіцієнт теплопередачі буде вище у чавунної плити. Тому страви на ній будуть швидше готуватися і за ними треба пильніше стежити.

Існують спеціалізовані грилі планча, які з заводу заточені під даний спосіб приготування. При цьому такі грилі як паливо можуть використовувати як вугілля, газ так і електрику, це залежить від виробника.

Що робити любителям погрілити, у яких вже є гриль, а спробувати новий спосіб приготування на грилі дуже хочеться? Не обов'язково купувати новий гриль! Для початку, можна купити тільки плиту, яка відповідає розмірам Вашого гриля, благо багато світових монстрів в виробництві грилів, подбали про таку можливість. Для підбору плити для модернізації гриля в планча, необхідно точно знати виробника гриля, модель гриля (або артикул) і розміри. Для початківців рекомендую використовувати комбіновані плити.

Так само не забуваємо, що антипригарне покриття на грилях планча досить крихке, тому рекомендуємо використовувати силіконові, дерев'яний або пластикові інструменти для гриля.

Грилі планча міцно закріпилися в побутовому сегменті ринку, а так само в сфері громадського харчування, думаю що грилі планча і в нашій країні займуть почесне місце в культурі барбекю.

Гриль планча

Фільтр
Сортувати:
Показати
Показано з 1 по 24 із 73 (4 сторінок)