Сортувати:
Показати
Фільтр товарів
Price
Manufacturers
14
Категорії
 
Друзі, ми продовжуємо працювати! А також підтримувати наші Збройні Сили! Все буде Україна!
Вугільний гриль Broil King

Вугільний гриль Broil King Вугільний гриль Broil King придбати Україна

Вугільний гриль Broil King має форму яйця, що додатково збільшує корисний об'єм внутрішньої камери. Цей гриль виготовлений з металу в два шари з теплоізоляційним матеріалом між ними, що зменшує теплові втрати і запобігає перегріванню поверхні гриля. Завдяки такій складній конструкції, гриль Broil King міцний і легкий, що викликає додатковий інтерес з боку любителів грилів для барбекю, особливо, порівняючи з більш економічними варіантами, такими, як вугільний гриль Weber або Char Broil. Регулювання температури у грилі Broil King дворівньове, як і у всіх вугільних грилях в формі яйця. Знизу піддувало для грубого регулювання температури, тут все залежить від сили вітру. І на верху кришки вугільного гриля Broil King розташований плавний перемикач проходження повітря, це вже для плавного регулювання температури.

Гриль-барбекю Broil King поставляється в досить непоганій комплектації. У базі є кочерга, знімач решітки, чавунна решітка і підставка для вугільного гриля (модель Broil King Гриль вугільний KEG 2000). А в моделі Broil King KEG 5000 вже повний комплект з розкладними бічними столиками, колесами на підставці, і двома гратами з чавуну та нержавіючої сталі. А з технологічних особливостей можна виділити модель гриля Broil King Crown PELLET 500 в яку вбудована цифрова панель з підтримкою технології Bluetooth і Wi-F, що забезпечують покращений контроль температури.
Грилі для барбекю Broil King зарекомендували себе, як надійні, зручні грилі преміум сегменту.
Broil King – це типовий представник вугільних грилів, який виробляють у Канаді і не збираються переносити виробництво в Китай, що дуже добре, адже завжди хочеться придбати якісний, надійний і при цьому, стильний вугільний гриль.
Вибирайте свою комплектацію, і насолоджуйтеся сімейними барбекю разом з відмінним помічником - вугільним грилем Broil King.

 

Вугільний гриль Broil King

Фільтр
Сортувати:
Показати
Показано з 1 по 11 із 11 (1 сторінок)