Сортувати:
Показати
Фільтр товарів
Price
Manufacturers
38
31
13
41
37
21
30
15
12
Характеристики балонів
Матеріал балона
27
28
Об'єм балона
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Категорії
 
Друзі, ми продовжуємо працювати! А також підтримувати наші Збройні Сили! Все буде Україна!
Купити газовий балон для гриля

Газові балони для гриляГазові балони для гриля придбати в Україні

Газовий балон для гриля - це енергетичний центр будь-якого газового гриля. Як відомо, велика концентрація енергії може нести загрозу здоров'ю або навіть життю людини, тому в нашому інтернет-магазині грилів продаються тільки якісні і сертифіковані газові балони. А також тільки фірмові шланги та комплектуючі до цих балонів. Перед додаванням нового виробника на наш сайт, завжди спочатку запитуємо завірені копії сертифікатів на продукцію.
Для комфорту та повної безпеки рекомендуємо використовувати фірмові шланги і газові редуктори для підключення газового балона. При експлуатації гриля з газовим балоном рекомендуємо слідувати простим і дуже ефективним правилам техніки безпеки: 

  1. Перед включенням гриля, відкручує вентиль на балоні і чекаєте хвилину при цьому уважно перевіряємо, що б не було запаху газу.
  2. Якщо газовий балон для гриля впав або був вдарений, обов'язково зверніться у фірму по заправці газових балонів, щоб фахівці провели перевірку тиском на розрив та герметичність.
  3. Ні в якому разі, на газовий балон для гриля не повинні потрапляти прямі сонячні промені.
  4. Ніколи не заправляйте газовий балон більш ніж на 70% від загального обсягу. Ідеальним буде звернутися в спеціалізовану фірму по заправці побутових газових балонів.
  5. При заміні газового балона для гриля, обов'язково замініть елементи ущільнювачів. При використанні різьбових з'єднань - це прокладки, а якщо місця стиків затягнуті хомутами, то пошкоджену ділянку шланга необхідно обрізати і потім заново затягнути хомутом. Рекомендується також регулярна заміна хомутів і шлангів (залежить від виробника).
  6. Транспортування газового гриля можна робити тільки з відключеним балоном.

Купити газовий балон для гриля

Фільтр
Сортувати:
Показати
Показано з 1 по 24 із 46 (2 сторінок)