Друзі, ми продовжуємо працювати! А також підтримувати наші Збройні Сили! Все буде Україна!
 

Гриль Барбекю

Гриль – це не просто інструмент приготування їжі, а об'єкт довкола якого виросла ціла масова культура. У це поняття можна включити як барбекю на задньому дворі з сім'єю та друзями, так і похід у ресторан, де подають гриль меню та піцу, і навіть фастфуд, до якого належать бургери, гамбургери та ін. Культура барбекю розвивається у всьому світі, але основним поштовхом у її розвитку стало масове виробництво сучасних грилів із різних матеріалів та з різними видами палива.

За матеріалами грилі можна розділити на керамічні та металеві грилі, які в свою чергу поділяються на чавунні, сталеві або комбіновані грилі, іноді навіть з деякими деталями з алюмінію. Але найбільш цікавим є поділ за видами палива. Отже, бувають вугільні грилі, газові грилі та електричні, і суперечка якої з них краще, напевно, не закінчиться ніколи. Що дає вугільний гриль під час приготування їжі? Безперечно, це неперевершений аромат димку. А що нам дає газовий гриль? Безумовно, це комфорт та робочий простір. Що надає електричний гриль? Звичайно, це комфорт та безпека, адже його без обмежень можна використовувати у приміщеннях. Можна й надалі продовжувати полеміку, який гриль кращий, але насправді найкращий гриль, це той, який подобається Вам. Професіонал чудово приготує стейки, навіть на мангалі і без ґрат, а ось простим обивателям для цього потрібні сучасні грилі. Наш спеціалізований магазин грилів допоможе вибрати виробника, модель гриля та необхідні аксесуари.

Гриль Барбекю

Купити гриль-барбекю у Києві

Особливе місце у розвитку культури барбекю зіграли США, тому слово барбекю у всьому світі асоціюється з американськими грилями. Таких виробників грилів, як Big Green Egg, Weber, Broil King, знають багато людей, навіть ті, які дуже далекі від культури барбекю.

Гриль барбекю купити з доставкою за найкращою ціною

Додатково грилі можна розділити за сферою їх застосування. Портативні грилі (похідні грилі) застосовуються для пікніків, походів, риболовлі чи полювання. Стаціонарні грилі використовуються на терасах, зонах барбекю або просто на задньому дворі. Стаціонарні грилі у свою чергу поділяються на вбудовані грилі та грилі на колесах, тобто перевозити їх можна, але не далеко, як показує практика, основний маршрут гриля на колесах – це від гаража і до тераси, або від сараю до альтанки. Електричні грилі виділимо окремий сегмент, оскільки вони стали популярними у зв'язку з урбанізацією людського суспільства, тобто. проживанням більшості людей у ​​міських квартирах.

Купити гриль барбекю

Купити барбекю, насправді не просто, для вибору потрібної моделі потрібно визначити майбутнє розташування гриля та подальшу необхідність його переміщення. Тому всі грилі для барбекю можна умовно поділити на гриль для дому, гриль для квартири та портативні грилі, які часто називають компактними грилями. Після цього визначитися з розміром гриля, для цього необхідно чітко прорахувати кількість людей, для яких гриль готуватиме. Бажано ще визначити список страв, які Ви плануєте готувати, щоб зрозуміти, чи дозволяє асортимент аксесуарів втілити ці побажання. Вид палива, є важливим фактором, тому що вугілля або дрова можна придбати на будь-якій заправці або в супермаркеті, а ось заправити газовий балон не так просто, потрібно звертатися до спеціальних організацій, які мають для цього ліцензію, а електричний гриль явно підходить тільки для тих місць, де є блага цивілізації, адже розетку в лісі чи біля озера знайти буде дуже проблематично. Після всіх цих умов можна зробити усвідомлений вибір і купити гриль.

Які грилі на барбекю бувають?

Грилі для барбекю дуже різні, і за матеріалами, з яких вони виготовлені та за видом палива. Найпопулярніші за видом палива: це газовий гриль і вугільний. У цих грилів є свої плюси та мінуси, але про це докладніше можна дізнатися у відповідних розділах нашого інтернет-магазину грилів та барбекю. За матеріалами, з яких виготовлені грилі для барбекю, можна розділити на керамічні грилі, сталеві та сталеві з алюмінієвими вставками. Саме з керамічних грилів розпочалася історія нашої компанії. 10 років тому ми познайомилися з продукцією ТМ Big Green Egg, після чого в нашому асортименті з'явилися й інші бренди, але якісні вироблені в США, Канаді, Німеччині, Швеції, Нідерландах, Італії.

Гриль для барбекю

Про нас

Наразі грилі барбекю – це дуже широкий перелік товарів, представлених на ринку України. Але в нашому інтернет-магазині можна купити барбекю гриль тільки перевірених виробників, які зарекомендували себе на світовому ринку. Тому, купуючи гриль барбекю, у нас Ви отримуєте офіційну продукцію з гарантією, яку надає представництво бренду безпосередньо в Україні. Так само це полегшує післягарантійне обслуговування, не потрібно витрачати час на вивчення технічної інформації про гриль барбекю, щоб знайти код потрібної деталі, достатньо відправити фото та серійний номер нашому менеджеру, і він підбере та замовить для Вас необхідну запчастину.

Насамкінець, хочеться відзначити, що купуючи гриль у нас, Ви завжди отримаєте кваліфіковану консультацію, якісний сервіс, продукцію відмінної якості, з офіційною гарантією в Україні, участь у дисконтній програмі та безкоштовну доставку.