Сортувати:
Показати
Фільтр товарів
Price
Manufacturers
16
11
14
31
45
36
13
44
42
15
40
32
24
29
12
Основні
Матеріал
1
Габаритні розміри ШхВхГ
3
Габаритні розміри поверхні для смаження (см.)
5
Категорії
 
Happy New Year! До -30%! Дзвоніть!
Друзі, ми продовжуємо працювати! А також підтримувати наші Збройні Сили! Все буде Україна!
Гриль на колесах

Гриль барбекю на колесах

гриль на колесахГриль на колесах може бути як вугільним, так і газовим, і навіть іноді зустрічаються електричні грилі на колесах. Гриль на колесах застосовують у приватних будинках, коли немає окремої зони барбекю, і гриль потрібно транспортувати від гаража до альтанки або від господарського блоку до галявини на задньому дворі. Наявність такої мобільності у гриля полегшує життя гостинному господареві, особливо після завершення барбекю вечірки. Додатково зберігання гриля в закритому приміщенні захищає його від злодіїв, при Вашій тривалій відсутності у дома.
Як вже ми писали вище, гриль для будинку на колесах – це проміжний етап між першим грилем та окремою зоною барбекю. Тому що кожен поціновувач барбекю з часом приходить до того, що процес має бути не лише захоплюючим, а й комфортним, бажано без необґрунтованих фізичних навантажень. Тим більше, що існує безліч керамічних грилів на колесах, які розбити в процесі транспортування простіше простого. І в цілому більша половина всіх грилів на колесах мають велику вагу та габарити.
І трохи поговоримо про норми безпеки: газові грилі на колесах у літній період краще зберігати в приміщенні або під навісом, оберігаючи їх тим самим від прямих сонячних променів, а ось вугільні грилі можна закочувати в приміщення або під навіс лише після повного їх згасання та охолодження. У цьому моменті газовий гриль, виявляється зручніше вугільного, хоча почекати поки охолоне кришка гриля, все одно доведеться.

Гриль на колесах

Фільтр
Сортувати:
Показати
Показано з 1 по 24 із 230 (10 сторінок)