Сортувати:
Показати
Фільтр товарів
Price
Manufacturers
11
14
31
42
32
29
12
Основні
Матеріал
1
Габаритні розміри ШхВхГ
3
Габаритні розміри поверхні для смаження (см.)
5
Категорії
 
Друзі, ми продовжуємо працювати! А також підтримувати наші Збройні Сили! Все буде Україна!
Американський гриль

Американський гриль

Американський гриль, так вже склалося словосполучення, яке у всіх споживачів викликає асоціації з якістю і функціоналом. Американський грильВийшло так завдяки тому, що уся рання історія культури барбекю розвивалася безпосередньо в Сполучених Штатах Америки і в Канаді.

В Україні культура барбекю потрапила в кінці минулого століття, разом з американськими фільмами і поїздками людей в Європу і Північну Америку. Тому у нас все ще не повне уявлення про культуру барбекю і багато хто не розуміє різницю між мангалом і грилем. Фраза американський гриль щільно увійшла в побут, після появи на ринку таких американських грилів іменитих брендів як Big Green Egg, Weber, Char-Broil, Oklahoma Joe`s і канадських грилів Broil-King.

Що відрізняє американські грилі від їх китайських конкурентів? По-перше, це якість матеріалів. Не дарма, наприклад, на американські грилі Weber, точніше чаші, дають 5 років гарантії при відсутності механічних пошкоджень і умови, що споживач не використовував рідини для розпалювання. А зовнішній корпус американського гриля Big Green Egg розрахований на 30000 циклів нагріву та охолодження, за умови виключення перегріву кераміки і механічних пошкоджень.

Друге це функціонал і комфорт. Дуже складно підібрати аксесуари, посуд, столики і т. і. Для китайського гриля, доведеться з рулеткою і кресленням ходити по магазинах, а замовити в інтернет-магазині, взагалі просто одні муки. Пропонуємо тепер розглянути грилі американського виробництва. У кожної ТМ в лінійці товарів, до кожного американського грилю є досить великий перелік аксесуарів. Ясна річ, що є стандартні речі, такі як інструмент, щітки, вокі ... А що стосується придбання чавунної решітки або навпаки з нержавіючої сталі? Не питання. І навіть при бажанні можна замовити багаторівневу решітку, для риби, овочів, реберець. Хочете бургери, будь ласка - прес для бургерів і котлетка готова моментально. Продовжувати можна до безкінечності.... Підставки на колесах з фіксаторами або трансформери, складні столики, лотки для жиру, відсікачі жару для томного приготування або випічки, знімачі решіток. Ось саме в цих дрібницях криється весь шарм американських грилів.

купити американський гриль

 

Американський гриль

Фільтр
Сортувати:
Показати
Показано з 1 по 24 із 209 (9 сторінок)