Сортувати:
Показати
Фільтр товарів
Price
Manufacturers
14
31
32
24
12
Категорії
 
Happy New Year! До -30%! Дзвоніть!
Друзі, ми продовжуємо працювати! А також підтримувати наші Збройні Сили! Все буде Україна!
Коптильня

Коптильня, просто не замінна річ у підсобному господарстві будь-якого рибалки чи мисливця. І не тільки, а й фермерам, якікоптильня вебер придбати вирощують птахів, кролів тощо, у господарстві коптильня або іншими словами смокер гриль просто необхідний.

Переробити великий улов чи видобуток на полюванні потрібно так, щоб видобуток не зіпсувався, а за наявності коптильні Ви отримаєте продукт тривалого зберігання, і найголовніше – це смачний продукт, практично делікатес. А для фермерів це можливість виробляти продукції стільки ж, але заробляти більше, продаючи вже готовий продукт. Та й проста людина може порадувати себе смачненькою і найголовніше правильною копченою стравою, тому що дуже часто в магазинах нам продають під виглядом справжніх копчених продуктів, якусь фігню, вимочену в спеціальному розчині, а відрізнити це може тільки технолог або профі в копченні.

За своєю основою коптильня має дві камери, як у грилі Oklahoma Joe's Longhorn, з'єднані між собою каналом для проходу диму. Бувають коптильні з трьох камер, тоді в третю подається вже дим, що охолов, таким чином отримуються продукти холодного копчення, відмінним прикладом такої коптильні є Oklahoma Joe's Longhorn Combo, що полюбилася фанатам у всьому світі. У першій камері відбувається процес тління тирси, тріски або іншої деревени, у другій камері на спеціальних сітках розташовані риба або м'ясо для гарячого копчення, а в третій камері для холодного копчення. Розташування камер у коптильні може бути як вертикальним, так і горизонтальним, іноді в трьохкамерних коптильні застосовують комбіноване розташування камер. Тоді перша і друга камери розташовані горизонтально, а третя вертикально, це дозволяє поліпшити тягу повітря.
За матеріалами, які використовуються в коптильнях, слід зауважити, що чавун і нержавіюча сталь там не застосовуються, а виготовляють їх з металу, причому важливо розуміти, що чим товстіший метал, тим надійнішою буде коптильня. Менше схильна до корозії та теплової деформації.

До коптильні також можна віднести пелетні грилі.

За формою та дизайном коптильні бувають дуже різні, тому тут вибір за Вами. Купуйте якісні коптильні у нас на сайті, а організаційні питання та логістику залиште нам.

коптильня придбати

Коптильня

Фільтр
Сортувати:
Показати
Показано з 1 по 24 із 26 (2 сторінок)