Друзі, ми продовжуємо працювати! А також підтримувати наші Збройні Сили! Все буде Україна!
Big Green Egg Large
Big Green Egg Large
89900.00 ₴

Big Green Egg Large


Наявність:

Є в наявності
89900.00 ₴

Big Green Egg Large купити

Big Green Egg Large купити Київ

Big Green Egg Large – професійний вугільний гриль, якому віддають перевагу ресторани з невисокою завантаженістю, а звичайні користувачі вибирають цю модель для встановлення на заміській ділянці. При вазі в 73 кг. гриль легко транспортувати, завдяки мобільним ніжкам на колесиках.

Найпопулярнішою моделлю всього сімейства грилів, виготовлених із кераміки Big Green Egg по праву можна назвати саме Big Green Egg Large. За рахунок своєї універсальності Велике Зелене Яйце Ларж, серед інших американських грилів у цій розмірній сітці, стало золотою серединою.

Особливість керамічної конструкції Big Green Egg Large , виконаної у формі яйця -краще обтікання жару навколо страви. Це значно полегшує процес приготування, а з барбекю Велике Зелене Яйце впорається навіть недосвідчений грилер. Зовні гриль покритий глазурованою керамікою, виконаною за космічною технологією NASA, що дозволило збільшити можливість утримання та віддачі тепла у печі. Таким чином, створюються особливі умови для приготування апетитних і ароматних страв. Вони виходять соковитими та м'якими, з ніжними м'ясистими волокнами.

Для повноцінного користування вугільним грилем, виробники також пропонують Big Green Egg Large комплект, до якого входить додатково підставка, розкладні столики та чавунна решітка.

Серед інших позитивних характеристик гриль Big Green Egg Large має зручну заслонку, яка працює в тандемі з тяговим регулятором і бере участь у термоконтролі. Відкривши заслонку, за допомогою кочерги можна очистити гриль від золи, що накопичилася в процесі приготування. Пристрій доповнений термостійкою дерев'яною ручкою. Дах Великого Зеленого Яйця має значну вагу, але зручний та продуманий механізм робить процес відкривання легким та безпечним.

Якщо ви вирішили купити Big Green Egg Large на подарунок або для встановлення у дворі свого будинку, це відмінний варіант. Потужність такої печі камадо впорається з жаркою, гасінням, копченням, томленням та випіканням м'яса чи овочів. Покращений регулятор тяги дозволяє виставити температуру з точністю до градуса в діапазоні від 60 до 350°C. Протягом багатьох годин усередині печі може стабільно підтримуватись потрібна температура.

Решітка діаметром 46 сантиметрів дає можливість приготувати страви для 10-12 осіб, слідуючи послідовному завантаженню страв. Ресторани середнього рівня встановлюють Big Green Egg L, коли потрібно одночасно приготувати велику кількість страв на кшталт фастфуду. На одній решітці гриля можна помістити шість реберець у стійці, шість курок або дві індички, вісім стейків або дванадцять бургерів. Заготовки можна розташувати вертикально, завдяки висоті пристрою в 84 см.

Кришка камадо має вбудований термометр, який допомагає точно визначити температуру всередині печі і стежити за процесом приготування страви всередині печі. Big Green Egg Large купити можна відразу з гратами з нержавіючої сталі — це робоча поверхня для запікання та смаження продуктів. У конструкції також передбачено колосник, розташований усередині чаші. Він відповідає за підйом гарячого повітря вгору та опускання вниз золи, що робить чищення набагато простіше.

Загальні характеристики Big Green Egg Large

Матеріал корпусу гриля:   Кераміка
Вага: 73 кг
Діаметр решітки: 46 см
Висота: 84 см
Робоча поверхня: 1688 см2
Вид палива: Вугілля