Сортувати:
Показати
Фільтр товарів
Price
Manufacturers
31
44
15
12
Категорії
 
Друзі, ми продовжуємо працювати! А також підтримувати наші Збройні Сили! Все буде Україна!
Електричний гриль

Електричні грилі

Електричні грилі з'явилися в масовому продажі, відносно нещодавно приблизно п'ятдесят років тому. Електричний гриль купитиКожен іменитий виробник має в своїй лінійці продукції одну або кілька моделей електричних девайсів. Електричний гриль є продуктом урбанізації людського суспільства. Проживання в міській квартирі або апартаментах, в 95% випадків не дозволяє використовувати вугільний гриль, а в 50% випадків газовий гриль, згідно норм пожежної безпеки та димовидалення.  Тому в масовий продаж надійшли електричні грилі, які покривають потреби міських мешканців. До переваг електричних грилів можна віднести не тільки безпеку, але і зручність використання. Можна ручкою або сенсором виставити потрібну температуру в електрогрилі і більше не контролювати її. Електрогрилі бувають різні: класичні електричні грилі, електрошашличниці, роликові електрогрилі, прижимні електричні грилі, але це все не наш профіль. Будемо розглядати тільки класичні електричні грилі.

У зв'язку з массовим використанням цифрових технологій і всіляких гаджетів, в категорію електричних грилів увірвалися, так звані, смарт-грилі. По суті, це той же електрогриль, але з інтерфейсом у Вашому смартфоні. Встановлюєте додаток, з'єднуєтесь з електрогрилем через блютуз і, будь ласка, всі дані про час і температуру приготування у Вас на екрані, а про включення і виключення електричного гриля взагалі промовчимо. На нашому ринку смарт-грилі представляє ТМ Weber двома моделями в лінійці електричних грилів. Інші виробники грилів і барбекю поки задовольняються малим, пропонуючи гаджети у вигляді блютуз термометрів для гриля.

Ще одним плюсом електричних грилів є розміри, не треба виділяти місце під газовий балон або топку з вугіллям, електричні тени дуже компактні і довговічні, при правильному використанні і догляді. Чистити електрогриль теж потрібно, робити це обов'язково при вимкненому живленні, після того як тен і решітка охололи. При приготуванні страв з курки або іншого соковитого м'яса, обов'язково використовуйте піддони, в іншому випадку будуть чад і дим. Купувати електричний гриль чи ні вирішувати Вам, а наші співробітники допоможуть підібрати модель електрогриля, згідно з Вашими побажаннями.

Електричний гриль купити в Київі

Електричний гриль

Фільтр
Сортувати:
Показати
Показано з 1 по 14 із 14 (1 сторінок)