Сортувати:
Показати
Фільтр товарів
Price
Categories
71
72
104
105
106
107
Manufacturers
23
16
11
14
31
45
36
13
44
42
15
40
32
24
29
12
Основні
Матеріал
1
Габаритні розміри ШхВхГ
3
Габаритні розміри поверхні для смаження (см.)
5
Категорії
Купити гриль для будинку

Гриль для будинку може бути, як вугільним грилем, так і газовим, все залежить від Ваших вподобань. Гриль для будинку придбатиЛокація гриля для будинку, має на увазі розміщення гриля в зоні барбекю, біля альтанки або просто на галявині. При розміщенні гриля в зоні барбекю, цей гриль вбудований в стільницю, а розміщення в іншому місці має на увазі, що гриль для барбекю є транспортабельним і його можна легко докотити до потрібного місця, такий гриль на колесах дуже зручно пересувати по ділянці Вашого будинку. У такому випадку рекомендуємо використовувати чохли, тому як прямі сонячні промені і опади погано впливають на працездатність і антикорозійну стійкість гриля. Як мінімум, рекомендується зберігання під навісом, а краще в гаражі або підсобному приміщенні, при наявності такого. Ці рекомендації стосуються всіх грилів і навіть гриля ​​для квартири, який не варто зберігати на балконі. Особливої уваги потребують також газові грилі, тому як балон з пропаном - це небезпечна річ. Ну і просто чавунні частини грилів для будинку дуже легко піддаються корозії. Це чавунні решітки, чавунні колосники і кришки регулювання тяги в грилях. Решта металевих частин мають антикорозійне покриття, але якщо вже є подряпини і відколи, то ці частини той же піддаються корозії. 

При виборі гриля для будинку, обов'язково потрібно враховувати кількість людей, для яких цей гриль буде працювати. Це важливо тому як, в маленькому грилі, який розрахований на шість стейків, десять вже приготувати не вийде, відповідно застілля доведеться переривати. У той же час використання великого гриля, при невеликій кількості людей, не доцільно з точки зору витрати палива. Цей фактор актуальний тільки для вугільних грилів, в газових грилях можна включити тільки необхідну кількість пальників. Напрошується висновок, що газовий гриль для будинку більш універсальний і зручний, тим більше що приведення його до робочої температури займає всього кілька хвилин.

У розряд грилів для будинку можна віднести круглі дров'яні грилі барбекю, які набирають популярність. Уявіть, на вулиці прохолодно, а Ваша компанія сидить навколо багаття, з поверхнею для приготування. Від багаття йде тепло, а на поверхні можна готувати як на грилі планча, а коли полум'я спаде, то можна поставити решітку і приготувати стейки або овочі. І важливо, що готувати можна сидячи, не потрібно стояти біля гриля. Вважаю, що такі дров'яні барбекю скоро займуть гідне місце серед вуличних грилів.

Гриль для будинку придбати

Купити гриль для будинку

Фільтр
Сортувати:
Показати
Акція !!!
9480.00 ₴ 7992.00 ₴
Акція !!!
Показано з 1 по 24 із 263 (11 сторінок)