Сортувати:
Показати
Фільтр товарів
Price
Categories
71
72
104
105
106
107
97
Manufacturers
23
16
11
14
31
45
36
13
44
42
15
40
32
24
29
12
Основні
Матеріал
1
Габаритні розміри ШхВхГ
3
Габаритні розміри поверхні для смаження (см.)
5
Категорії
 
Друзі, ми продовжуємо працювати! А також підтримувати наші Збройні Сили! Все буде Україна!
Купити гриль для будинку

Гриль для будинку може бути, як вугільним грилем, так і газовим, все залежить від Ваших вподобань. Гриль для будинку придбатиЛокація гриля для будинку, має на увазі розміщення гриля в зоні барбекю, біля альтанки або просто на галявині. При розміщенні гриля в зоні барбекю, цей гриль вбудований в стільницю, а розміщення в іншому місці має на увазі, що гриль для барбекю є транспортабельним і його можна легко докотити до потрібного місця, такий гриль на колесах дуже зручно пересувати по ділянці Вашого будинку. У такому випадку рекомендуємо використовувати чохли, тому як прямі сонячні промені і опади погано впливають на працездатність і антикорозійну стійкість гриля. Як мінімум, рекомендується зберігання під навісом, а краще в гаражі або підсобному приміщенні, при наявності такого. Ці рекомендації стосуються всіх грилів і навіть гриля ​​для квартири, який не варто зберігати на балконі. Особливої уваги потребують також газові грилі, тому як балон з пропаном - це небезпечна річ. Ну і просто чавунні частини грилів для будинку дуже легко піддаються корозії. Це чавунні решітки, чавунні колосники і кришки регулювання тяги в грилях. Решта металевих частин мають антикорозійне покриття, але якщо вже є подряпини і відколи, то ці частини той же піддаються корозії. 

При виборі гриля для будинку, обов'язково потрібно враховувати кількість людей, для яких цей гриль буде працювати. Це важливо тому як, в маленькому грилі, який розрахований на шість стейків, десять вже приготувати не вийде, відповідно застілля доведеться переривати. У той же час використання великого гриля, при невеликій кількості людей, не доцільно з точки зору витрати палива. Цей фактор актуальний тільки для вугільних грилів, в газових грилях можна включити тільки необхідну кількість пальників. Напрошується висновок, що газовий гриль для будинку більш універсальний і зручний, тим більше що приведення його до робочої температури займає всього кілька хвилин.

У розряд грилів для будинку можна віднести круглі дров'яні грилі барбекю, які набирають популярність. Уявіть, на вулиці прохолодно, а Ваша компанія сидить навколо багаття, з поверхнею для приготування. Від багаття йде тепло, а на поверхні можна готувати як на грилі планча, а коли полум'я спаде, то можна поставити решітку і приготувати стейки або овочі. І важливо, що готувати можна сидячи, не потрібно стояти біля гриля. Вважаю, що такі дров'яні барбекю скоро займуть гідне місце серед вуличних грилів.

Гриль для будинку придбати

Купити гриль для будинку

Фільтр
Сортувати:
Показати
Акція !!!
17490.00 ₴ 13992.00 ₴
Показано з 1 по 24 із 258 (11 сторінок)