Сортувати:
Показати
Фільтр товарів
Price
Categories
70
61
66
Manufacturers
16
14
13
44
15
12
Категорії
 
Друзі, ми продовжуємо працювати! А також підтримувати наші Збройні Сили! Все буде Україна!
Купити гриль для квартири

Гриль для квартири

Зазвичай гриль для квартири - це міні гриль, тому що простір в апартаментах обмежений. За винятком тих випадків, коли квартира з терасою, тоді можна використовувати більшого розміру гриль для будинкуГриль для квартири придбатиВажливим аспектом, при використанні гриля в квартирі, є вентиляція. Для цього можна використовувати кухонну витяжку, але не завжди. Якщо в квартирі використовується електричний гриль або газовий, то кухонної витяжки прямо над ним цілком достатньо. Інший справа, коли в якості гриля в квартирі виступає вугільний гриль. Тут вже необхідна система димовидалення. Звичайно, можна використовувати потужну кухонну витяжку при максимальній потужності та незабитою шахтою вентиляції, що дуже сумнівно. Таким чином, приходимо до  наступного висновку, якщо Ви проживаєте не останньому поверсі, то можна використовувати вугільний гриль для квартири, а якщо над Вами проживають люди, то швидше за все дим від гриля буде потрапляти до них через вентиляційний канал. Ще один варіант використання вугільного гриля для квартири - це наявність відкритої тераси, або балкону, але тут же треба бути дуже обережним, що б іскри не полетіли до сусідів. Як бачимо норми пожежної безпеки, дуже обмежують використання вугільних грилів в умовах квартири. Незважаючи на це, барбекю на балконі користується широкою популярністю на заході.

Розглянемо більш докладно газові грилі, як грилі для квартири, щодо їх використання теж існують обмеження. Такий гриль працює від газового балона, тому норми безпеки повинні бути виконані. Вже заправлений балон Вам привозить спеціальна компанія, яка перевіряє і заправляє побутові газові балони, відповідно несе відповідальність. Якщо все ж Вам вдалося заправити газовий балон для гриля на автомобільній заправці, дотримуйтесь наступного правила: ніколи не заправляйте балон більше ніж на 50% його обсягу!

Обмежень по використанню електричних грилів в квартирі практично немає, крім співвідношення потужності гриля до потужності електропроводки. Навіть найгірша, стара, радянська електропроводка дозволяє використовувати в квартирі електричний міні гриль потужністю до 2,2 КВт включно, більше не варто. Робимо висновки: електричні грилі є переможцями в номінації грилі для квартири.

Гриль для квартири ціна

Купити гриль для квартири

Фільтр
Сортувати:
Показати
Показано з 1 по 24 із 76 (4 сторінок)