Happy New Year! До -30%! Дзвоніть!
Друзі, ми продовжуємо працювати! А також підтримувати наші Збройні Сили! Все буде Україна!
Napoleon набір для любителів м'яса
Napoleon набір для любителів м'яса
4980.00 ₴

Napoleon набір для любителів м'яса


Наявність:

Є в наявності
4980.00 ₴

Napoleon набір для любителів м'яса є стартовим комплектом. У нього входить все, що потрібно для приготування смачних м'ясних страв на грилі: корзина для м'яса і ребер, подвійний ростер для курки на певних банках, 6 шампурів і 4 термометра.

Napoleon набір для любителів м'яса, включає в себе предмети виготовлені з нержавіючої сталі, вони легко чистяться, можна мити в посудомийній машині.
Многофункціоанльная підставка-корзина призначена для приготування на грилі ребер і великих цільних шматків м'яса. Що саме готувати - вибирайте самі. Ребра ідеально поміщаються в 6 рядів підставки. Для приготування великого шматка м'яса підставку слід перевернути і помістити шматок м'яса в поглиблення посередині. Багаторазові шампура дозволяють готувати шашлики з улюбленого маринованого м'яса і овочів. Шампура плоскі, але хвиляста форма на двох кінцях забезпечує хорошу фіксацію продукту. Довжина шампурів 33,5 см. Подвійний ростер для курки - це вдвічі більше їжі і веселощів! Ростер оснащений двома отворами спеціально під пивні банки, на які насаджується курка. Повний аромат, що виходить із відкритою банки з пивом, додасть курці соковитість і пікантний смак, а зверху курка зготується до золотистої скоринки з усіх боків. За допомогою гудзикових термометрів Ви легко можете контролювати температуру всередині продукту і приготувати ідеальний стейк або будь-яке інше м'ясне блюдо.

 


ХАРАКТЕРИСТИКИ Napoleon набір для любителів м'яса


• підставка для реберець;
• подвійний ростер для курки для пивних банок;
• 6 шампурів;
• 4 механічних термометра.