Друзі, ми продовжуємо працювати! А також підтримувати наші Збройні Сили! Все буде Україна!
Weber Smokey Mountain Cooker 47 см
Weber Smokey Mountain Cooker 47 см
28279.99 ₴

Weber Smokey Mountain Cooker 47 см


Наявність:

Є в наявності
28279.99 ₴

Weber Smokey Mountain Cooker 47 см купити

Weber Smokey Mountain Cooker 47 см купити Київ

Вугільний гриль Weber Smokey Mountain Cooker 47 см - якщо ви колись мріяли про самостійне копчення м'яса, риби або сиру, то у легендарного американського бренду Weber для вас є ідеальне рішення. До вашої уваги Smokey Mountain Cooker — коптильня, яка дозволить готувати гарячі копчені страви в домашніх умовах легко і без спеціальних навичок! 

Надійність конструкції і простота використання. Вугільний гриль Weber Smokey Mountain Cooker 47 см виготовлений з емальованих матеріалів, які відмінно відображають тепло, а також легко очищаються і є надстійкими до пошкоджень. До того ж, ви можете готувати за будь-яких погодних умов.

Готуйте кілька страв одночасно. Коптильня оснащена двома ярусами і двома хромованими сталевими решітками, що дозволяє готувати відразу декілька улюблених страв одночасно. А з вбудованим в кришку термометром ви отримаєте повний контроль над приготуванням.

Коптильня, продумана до дрібниць. Smokey Mountain Cooker оснащена кільцем для вугілля і водяним піддоном, що дозволяє ідеально циркулювати повітрю. Вентиляційні отвори в кришці і котлі роблять процес регулювання тепла дуже зручним.

Безпечне копчення. Коптильня оснащена достатньо великими дверцятами, і ви в будь-який момент можете додати вугілля або тріски для копчення. Крім того, у вас завжди є можливість контролювати температуру страв в коптильні: для цього розроблена спеціальна силіконова вставка для додаткового термометра. 

Завжди соковите м'ясо. Коптильня обладнана емальованою ємністю для води. Пара, що утворюється в процесі копчення, збереже соковитість і ніжність страв.

З коптильнею Weber Smokey Mountain Cooker ви зможете реалізувати давню мрію — здивувати друзів і близьких копченнями власного виробництва. При цьому ви можете бути впевненими у безпеці всіх процесів і абсолютному задоволенні від отримання нових навичок приготування їжі.

 

ХАРАКТЕРИСТИКИ Weber Smokey Mountain Cooker 47 см

 

Розміри: 105,9 x 50 x 50 см
Вид: Коптильня вугільна
Вага: 18,50 кг
Тип палива: На твердому паливі
Країна-виробник товару: США
Країна реєстрації бренда: США
Гарантія: 
Котел, кришка та кільце для брикетів: 10 років,
від наскрізного пропалу і проіржавлення
Пластикові компоненти: 5 років, за винятком
вицвітання або знебарвлення
Всі інші частини: 2 роки.