Друзі, ми продовжуємо працювати! А також підтримувати наші Збройні Сили! Все буде Україна!
Weber Master-Touch Premium E-5770
Weber Master-Touch Premium E-5770
25747.46 ₴

Weber Master-Touch Premium E-5770


Наявність:

Є в наявності
25747.46 ₴

Weber Master-Touch Premium E-5770 купити

Weber Master-Touch Premium E-5770 купити Київ

Вугільний гриль Weber Master-Touch Premium E-5770 носить почесне звання «Кращий у класі вугільних грилів»! Цей гриль, як всі грилі серії Master-Touch гармонійно об'єднав в собі інноваційні рішення і традиції приготування страв на природі. Але статусу найкращого в класі він зобов'язаний безлічі поліпшень.

Шарнір кришки з нержавіючої сталі. Вугільний гриль Weber Master-Touch Premium E-5770 Процес приготування їжі став ще більш комфортним.  У конструкції гриля з'явився спеціальний шарнір, що сприяє легкому відкриттю: вам потрібно буквально торкнутися кришки, і вона плавно підніметься.  Сама ж кришка отримала термостійку преміум-ручку заслінки.  Також в Master-Touch Premium можна використовувати рожен!

Хромована сталева решітка GBS і спеціальна опція приготування стейків. Гриль укомплектований хромованою сталевою решіткою Gourmet BBQ System і вставкою з чавуну GBS Sear, яка призначена для приготування ідеальних стейків. При цьому ви зі звичним задоволенням зможете готувати безліч улюблених страв.

Мультифункціональний гриль. Улюблену легку і міцну конструкцію гриля поліпшили спеціальними кільцем для вугілля і жаровідсікачем. Тепер в грилі Premium можна не тільки запікати або смажити, а й коптити! Система копчення Low & Slow покликана зробити процес копчення і томління максимально простим і захоплюючим.

Гриль, який стає гаджетом. Master-Premium Touch обладнаний кронштейном з нержавіючої сталі для системи iGrill. Купуючи додатково «розумну» систему iGrill, ви з легкістю розмістите на вашому грилі до 4 щупів-датчиків. Таким захоплюючим процес приготування не був ще ніколи!

Система очищення One-Touch. В покращеній версії реалізовані система очищення One-Touch з нержавіючої сталі, роздільники для вугілля, а також з'явилася можливість ідеального налаштування потоку повітря. Безпека використання виходить на абсолютно новий рівень. До того ж, ваші руки і одяг залишаться чистими. 

Master-Touch Premium отримав покращений дизайн. І тут мова йде не тільки про візуальні переваги, але і значно покращені практичні характеристики: колеса стали більше, конструкція — надійніше, а використані матеріали — більш преміальними.

Чи варто говорити про те, що Master-Touch Premium — гриль, який заслуговує особливої уваги. Сьогодні це один з найбажаніших грилів, який здивує навіть найвибагливіших споживачів.

 

ХАРАКТЕРИСТИКИ Weber Master-Touch Premium E-5770

 

Розміри: 100 x 65 x 76 см
Вид: Гриль
Вага: 22,00 кг
Тип палива: На твердому паливі
Країна-виробник товару: США
Країна реєстрації бренда: США
Гарантія: 
Котел та кришка: 10 років, від наскрізного пропалу і проіржавлення
Система One-Touch: 5 років, від наскрізного пропалу і проіржавлення
Пластикові компоненти: 5 років, за винятком вицвітання або знебарвлення
Всі інші частини: 2 роки.